3 דברים שלא ידעת על צבע השנה 2020

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

PANTONE 19-4052 Classic Blue

צבע השנה של 2020 הוא גוון כחול עמוק המעניק רוגע, ביטחון וחיבור, ומדגיש את הרצון שלנו לבסיס אמין ויציב במעבר לעידן חדש.

הגוון טבוע במוח שלנו כגוון מרגיע, אלגנטי בפשטותו, מרמז על שמיים בשעת בין ערביים, משדר שלווה ומעורר מחשבה.

מה זה פנטון?

בשנת 1963, חוללה חברת פנטון מהפכה בתעשיית הדפוס בעזרת מכונת ה PANTONE MATCHING SYSTEM הצבעונית, כלי חדשני המאפשר בחירת גוון צבע ספציפי ויצירה ושכפול של צבע עקבי ומדויק בכל מקום בעולם.

הכלי ייסד סטנדרטים עולמיים לצבע באמצעות מערכת מספור ייחודית, שהפכה לאייקוניות עבור המותג פנטון. 

מאז הפכה פנטון לחברה המובילה בקביעת טרנדים עולמיים של צבע.

הצבעים של פנטון תומכים ומשפיעים על כל התעשיות המבוססות על צבעים; טקסטיל, ביגוד, יופי, פנים, עיצוב אדריכלי ותעשייתי, ועוד.

לחברת פנטון מעל 10,000 סטנדרטים של צבע המיועדים לסוגי חומרים רבים, כולל הדפסה, טקסטיל, פלסטיק, פיגמנטים וציפויים, צבעים דיגיטליים ועוד.

 

מה זה Pantone Color Institute?

מכון הצבע של פנטון הוא היחידה העסקית בפנטון שמחליטה מה יהיו הצבעים העונתיים המובילים, בוחרת את צבע השנה של פנטון, חוזה מגמות צבע עולמיות ומייעצת לחברות בנושא צבע עבור זהות חזותית של מוצר ומותג.

באמצעות תחזיות טרנד עונתיות, פסיכולוגיית צבעים וייעוץ צבעים, מכון פנטון צבע משתף פעולה עם מותגים גלובליים כדי למנף ביעילות את העוצמה, הפסיכולוגיה והרגש של צבע באסטרטגיית העיצוב שלהם.

מה זה צבע השנה של פנטון?

במשך יותר מ 20 שנה, צבע השנה של פנטון משפיע על פיתוח מוצרים והחלטות רכישה במגוון תעשיות, כגון תעשיית האופנה, הריהוט לבית, העיצוב התעשייתי וכמובן תעשיית הדיגיטל והעיצוב הגרפי.

בחירת הצבע זהו תהליך מורכב הכולל שיקולים רבים וניתוח טרנדים. כדי להגיע לבחירה בכל שנה, מומחי הצבע של פנטון ב Pantone Color Institute סורקים את העולם למציאת גוונים חדשים ומעניינים.

הסקירה כוללת את תעשיית הבידור וסרטים בהפקה, אוספי אמנות מרחבי העולם ואמנים חדשים, אופנה, כל תחומי העיצוב, יעדי טיולים פופולריים, אורח חיים חדש, סגנונות משחק, ותנאים סוציו-אקונומיים. השפעות עשויות לנבוע גם מטכנולוגיות, חומרים, מרקמים ואפקטים חדשים.

האם גם אותך מסקרן מה יהיה צבע השנה של 2021?

אולי יעניין אותך גם..

כתבות דיגיטל

היי, השם שלי הוא… מדהים!!

או: איך לבחור שם מעולה למוצר או לחברה? איך אתה מגיב כשאתה שומע שם שאתה אוהב? אתה מחייך. אנחנו נהנים משמות שמפתיעים אותנו, מבדרים אותנו

קרא עוד »

WWאאאהה ! ! !

נבהלת? יופי! כי יש לי הצעה מפלצתית בשבילך!

אחזור אליך בטיל, ומבטיח לא לאכול אותך...

יש לי הצעה מפלצתית בשבילך

בטוח שבא לך לצאת???